Куди подіти старі речі з гардеробу. Поради для харків'ян

01.04.2014 09:08 Суспільство
http://crimea.vgorode.ua/ http://crimea.vgorode.ua/
Однією з непосильних та складних речей для кожної з жінок, який би гардероб вона не мала, є розставання з одягом.

Весняна пора – кращий час для гардеробної ревізії. Модні експерти вже склали списки речей, з якими можна безболісно розпрощатися.
Перші в них – високі замшеві або шкіряні кросівки на танкетці. Застарілі й дуже вузькі джинси – скінні.

– Чомусь ці джинси полюбляють носити всі, хоча розраховані вони були, поклавши руку на серце, на екстремально витончених і легких пані, – коментує Наталія Лук’янець. – Як добре, що вони вийшли з моди.

Читайте також: Модні тенденції весни та літа: великі розміри у тренді

Також уже не актуальні вузькі сукні й інші вбрання, виконані з еластичної тканини. Модні знавці одностайно додержуються думки, що у 2014 році слід позбавитися і босоніжок, і туфель на високих платформах. Іншим неугодним модним експертам видом взуття виявилися теплі замшеві чоботи – уггі.

Ще один тренд, що нас покидає в цьому сезоні – декор у вигляді гострих шипів і грубих заклепок на куртках, взутті, піджаках, комірах і сумках.

– Головне – пам’ятати, що мода зараз гранично демократична, – вважає Наталія Лук’янець, – а це означає: якщо вам якась річ дуже до лиця, ви можете сміливо начхати на всі поради.

Вибрали зайве – прощаємося 

Не забувайте, що слово «позбавитися» не в усіх випадках тотожне слову «викинути». Хоча, якщо вже річ зовсім негодяща, то дорога їй лише в сміттєвий контейнер. Більш-менш добротні речі можна залишити біля контейнера – можливо, їх заберуть бездомні, малозабезпечені або ті, кому ваше «барахло» потрібне на дачу.

Ще один із варіантів утилізації – організувати, наприклад, у вихідні таку собі домашню «крамницю» та запросити на «улов» родичів, друзів або колег. Можна також зібрати всю «некондицію», за винятком речей з різними дефектами, і віднести в найближчий пункт прийому гуманітарної допомоги, «секонд-хенд» або дати оголошення в Інтернеті. У Харкові, наприклад, на початку цього року відчинив свої двері незвичайний магазин – «Шафа добрих речей». У благодійній крамниці збирають і продають за копійки найрізноманітніші речі і предмети, а виручені кошти спрямовують на допомогу дітям і молодим мамам. Повірте, люди, що мають потребу в одязі, завжди є.

Катерина Терещенко, матеріал з газети "Слобідський край" №38 від 29.03.2014

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта