Масштабні бойові стрільби пройшли на Харківщині

14.09.2017 08:22 Суспільство
Фото: kharkivoda.gov.ua Фото: kharkivoda.gov.ua
Свої навички вдосконалили сотні бійців тероборони.

Бойові стрільби тривали два дні на військовому полігоні 92-ї окремої механізованої бригади. Повідомляє сайт ХОДА.

Захід проводився у рамках десятиденних військово-навчальних зборів із воїнами окремого стрілецького батальйону, що розташований на базі Харківського обласного військового комісаріату, та загону тероброни Чугуївського об'єднаного райвійськкомату. За словами керівників зборів, на Харківщині вперше проводиться захід із такою великою кількістю військовозобов’язаних одночасно. У ході полігонного вишкілу акцент ставився на здобуття практичних навичок поводження з вогнепальною та холодною зброєю.

- До цього часу хлопці опанували основи військової справи, навчилися нести службу на блокпостах, охороняти стратегічні об’єкти тощо. Після занять із вогневої підготовки у них закріпилася віра у міць своєї зброї. Результати бойових стрільб дуже вражають: чимало відмінних і добрих оцінок, а також безліч позитивних відгуків з боку інструкторів – офіцерів 92-ї бригади, - розповів військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату полковник Юрій Калгушкін.

Вихованцю козацької школи “Булат” потрібна термінова допомога

Також до занять було залучено три десятки офіцерів військкоматів, які мають бойовий досвід.

- Голова ХОДА Юлія Світлична особисто тримає на контролі усі подібні заходи, що посилюють обороноздатність регіону та країни в цілому. Тільки протягом 2016-2017 років для цих потреб з обласного бюджету виділено близько шість мільйонів гривень, і як результат, Харківщина у регіональних лідерах з організації територіальної оборони. Але зупинятися на досягнутому не можна, тому ми з армійцями рухатимемось далі, - зауважив директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії із правоохоронними органами ХОДА Олексій Максимов.

Серед бійців тероборони було чимало й керівників приватних підприємств, фермерів великих господарств та державних посадовців. Військово-навчальні збори з бійцями підрозділів територіальної оборони на Харківщині триватимуть до 16 вересня.

Андрій Соха

Автор: Администратор сайта