Матері афганців молились за своїх назавжди молодих синів у Харкові (ФОТО)

15.02.2013 09:37 Суспільство
фото Віктора Кочетова фото Віктора Кочетова

У Харкові відбувся молебень та покладання квітів до меморіального комплексу загиблим у Афганістані.

В заході взяли участь заступник голови ХОДА-керівник апарату Василь Хома, заступник голови обласної ради Людмила Давидова, голова Харківської обласної спілки ветеранів Афганістану Володимир Рижков, воїни-афганці, батьки загиблих.

- Сьогодні для нас усіх особливий день, в який ми згадуємо не тільки своє бойове, юнацьке минуле, а й своїх друзів, які не повернулися з війни. Афганська війна тривала 10 років і принесла на нашу землю не тільки героїв, які відзначені високими державними нагородами, але й горе в сім'ї.

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ ТУТ

Із закінченням цієї війни в сім'ї прийшов мир і спокій, але у нас в серцях залишилася рана, що кровоточить досі. Ми з болем згадуємо всіх тих хлопців, які мужньо боролися і не повернулися з цієї війни. Дуже важливо, щоб ця пам'ять жила в наших серцях. Для афганців ця війна - приклад мужності і героїзму, - сказав Василь Хома, повідомляє сайт ХОДА.


Крім цього, підкреслив Василь Хома, цього року Уряд буде багато робити для того, щоб ті, хто потребує поліпшення житлових умов, отримали квартири. На це з державного бюджету вже виділено близько 100 млн. грн.

Джерело: сайт ХОДА
Автор: Администратор сайта