Медичне обладнання на дев'яносто тисяч встановили в районній лікарні Харківщини

19.11.2012 14:08 Суспільство
http://kievrent-tour.com.ua http://kievrent-tour.com.ua
Новий фізіотерапевтичний кабінет відкрили у Зачепилівці

Фізіотерапевтичний кабінет облаштували в поліклінічному відділенні Зачепилівської центральної районної лікарні. В урочистому відкритті взяв участь заступник голови ХОДА із соціальних питань Ігор Шурма.

- Відкриття нового кабінету - це ще один крок із зміцнення матеріально-технічної бази поліклінік. Ми дуже сподіваємося, що це допоможе повернути довіру людей до поліклінічної служби, - відзначив Ігор Шурма.

Заступник губернатора нагадав, що фізіотерапевтичні кабінети до кінця року відкриють у всіх районних центрах та містах обласного значення Харківщини.

Голова Зачепилівської РДА Лідія Кобильська відзначила, що відкриття кабінету - справжня радість для всього району, адже обладнання не оновлювалося тут близько півстоліття. Сьогодні ж районна лікарня отримала вісім нових приладів.

- У нас фізіотерапевтичне обладнання купували років 40-50 тому. Навіть інгалятор у нас був страшенно давній. А сьогодні ми отримали новий ультразвуковий інгалятор, опромінювач ртутно-кварцевий, якого в нас не було, - розповіла Лідія Дмитрівна. - Також надійшов магніто-ІЧ-лазерний терапевтичний апарат. Ми отримали апарат для гальванізації та електрофорезу. Для нас нове обладнання на вагу золота.

Як розповіла Лідія Дмитрівна, раніше мешканцям Зачепилівщини доводилося їздити до Харкова, аби зробити деякі процедури.

Вартість нового обладнання складає близько 90 тис грн. Кошти виділив облансий бюджет.

- За кошти районного бюджету при всьому нашому бажанні ми не змогли би купити це обладнання, - каже голова РДА. - Проте за рахунок райбюджету було зроблено ремонт у кабінеті — замінили вікна, лінолеум, постелили килимові доріжки.

Інна Пирлик

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта