Медогляди школярів мають пройти вчасно, інакше звільнення з роботи - ХОДА

22.08.2012 12:34 Суспільство
За недбале ставлення до дітей під час медичних оглядів медпрацівників звільнятуть з роботи.

Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Євген Савін. Він зосередив увагу присутніх на необхідності своєчасного та якісного проведення медичних оглядів у стислий термін.

– Обов’язково, не зволікаючи, складіть з районними управліннями охорони здоров’я чіткі графіки та проведіть медичні огляди так, щоб діти відчували, що ми приділяємо їм персональну увагу, – наголосив заступник губернатора. – Якщо буде хоча б один випадок нарікань з боку дітей і батьків на недбале ставлення під час проведення медичних оглядів, то винних буде покарано і вони залишаться без роботи.

За даними начальника Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Романа Шаповала, 1–11 класи забезпечуються підручниками, які надходять для потреб області від Міністерства освіти і науки. Навчальні заклади області мають 13617 комп’ютерів.

У поточному році придбано 156 комп’ютерів за рахунок різних джерел фінансування, а саме: 63 – за рахунок місцевих бюджетів і 93 – за рахунок спонсорських коштів, що не може не радувати.

Також він зазначив, що і всі 53 професійно-технічні навчальні заклади вже повністю готові, а очікуваний загальний контингент учнів і слухачів ПТНЗ державної форми власності становитиме близько 18 тисяч осіб.

– Окрім цього, ми цілком забезпечені необхідною кількістю педагогів, – зазначив Роман Шаповал. – А ще в області зменшується кількість педагогічних працівників, які не мають вищої освіти – зараз залишилось 57 учителів із загальною середньою освітою, тоді як у минулому році їх було майже 90. До речі, в поточному році закінчили навчання за державним замовленням 2 218 педагогів і всі вони забезпечені першим робочим місцем.

Ігор Бережний, матеріал з газети "Слобідський край" №100 від 20.08.2012

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта