Мільйонні борги по зарплаті почали гасити на Харківщині

11.01.2014 13:28 Суспільство
http://politica-ua.com/ http://politica-ua.com/

Протягом минулого року вдалося відшкодувати понад 27 млн грн.

Як повідомили у прокуратурі Харківської області, протягом минулого року було відшкодовано понад 27 млн грн заборгованості із заробітної плати. До суду заявлено позови на відшкодування ще понад 3 млн грн.

- Так, завдяки втручанню прокурора Київського району м. Харкова 216 працівникам одного з акціонерних товариств виплачено 1,4 млн грн заборгованості із заробітної плати за травень 2013 року, - розповів начальник відділу прокуратури Харківської області Володимир Іванов.
Окрім того, за результатами подання прокурора Червонозаводського району Харкова 237 працівникам у сфері шляхового господарства у листопаді минулого року виплачено зарплатні борги у сумі 353 тис. гривень за липень-серпень.

Усього впродовж 2013 р. у цій сфері органами прокуратури області проведено 165 перевірок, розпочато 24 кримінальних провадження, 20 з яких уже направлено до суду, внесено 121 документ реагування, за якими до дисциплінарної відповідальності притягнуто 63 посадові особи органів державної влади та місцевого самоврядування, у т. ч. представників контролюючих органів – 48.

Володимир Іванов також додав, що особлива увага прокурорів зосереджена на повноті виконання повноважень щодо виявлення порушень у сфері оплати праці спеціально створеними органами влади та контролю.

Так, у листопаді минулого року у прокуратурі області проведено міжвідомчу нараду керівників правоохоронних та контролюючих органів щодо стану додержання в регіоні законодавства про оплату праці.

Безпосередньо апаратом прокуратури проведено перевірки Головного управління статистики та Головного управління юстиції в області, територіальної державної інспекції з питань праці. За їх результатами внесені подання, які розглянуто та задоволено, до відповідальності притягнуто 5 посадовців.

За результатами перевірки Головного управління Міндоходів в області з аналогічних питань внесено подання, яке на даний час перебуває на розгляді.

Подальші перевірки тривають.

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта