Митник з Харкова продавав службову інформацію

18.11.2015 09:10 Суспільство
Фото із соцмережі Фото із соцмережі

Митник в своїх інтересах за незаконну грошову винагороду «злив» службову інформацію з обмеженим доступом з автоматизованої системи митного оформлення.

Співробітниками управління власної безпеки ГУ ДФС у Харківській області спільно з працівниками прокуратури області у ході проведення слідчих дій затримано «на гарячому» співробітника митного поста «Харків-аеропорт» Харківської митниці ДФС.

Встановлено, що митник у своїх інтересах за незаконну грошову винагороду «злив» службову інформацію з обмеженим доступом з автоматизованої системи митного оформлення, до якої мав доступ у зв’язку з виконанням своїх службових повноважень та професійних обов’язків.

В діях співробітника митного поста вбачаються порушення вимог ст. 43 Закону України «Про запобігання корупції» (нерозголошення інформації, що стала їм відома у зв’язку з виконанням своїх службових повноважень та професійних обов’язків, крім випадків, встановлених законом), за порушення якої передбачена відповідальність за ст. 172-8 КУпАП України, - повідомили у прес-службі ГУ ДФС України в Харківській області.

Роман Шупенко

Автор: Администратор сайта