Між Харківщиною і Донеччиною курсує інклюзивний потяг. Розклад

21.02.2022 12:30 Суспільство

Електричка курсує сполученням Харків — Бахмут — Харків щодня, крім вівторка.

Модернізований інклюзивний електропоїзд вийшов у перший рейс 18 лютого. Електропоїзд, який налічує 10 вагонів, пройшов модернізацію на Київському електровагоноремонтному заводі. У вагонах установлено крісла з покращеними ергономічними властивостями, змонтовано сучасне освітлення, системи звукового та візуального оповіщення пасажирів.

Бахмут-балаклія

Сучасний електропоїзд доступний для пересування пасажирів з особливими потребами – забезпечує безбар’єрний доступ пасажирів до об’єкта транспортної інфраструктури і відповідає цілям Нацстратегії безбар’єрності. Поїзд пристосований для перевезення маломобільних громадян та у спеціальному відділенні одного з вагонів має місце для розміщення велосипедів.

розклад бахмут-харків

розклад бахмут-харків

розклад

розклад

– Мені, як голові обласної ради, як депутату, якого обрали представляти інтереси громад, завжди важливо спілкуватися з людьми, і говорити не лише про те, що потрібно зробити, але й про те, що вже вдалося. Питання, пов’язані з пасажирськими перевезеннями, завжди були актуальними, – наголосила голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко. – Важливо, що є напрямок саме до Донецької області. Це дає розуміння того, що в цей складний час у нас не припиняється сполучення з цим регіоном, і ми піклуємося про всіх громадян України.

На шляху прямування електропоїзд проходитиме 19 станцій, серед яких Балаклія, Савинці, Ізюм, Святогірськ, Лиман, Сіверськ та інші.

Електричка курсуватиме щоденно, крім вівторка.

Відправлення з Харкова о 09:22, прибуття до Бахмута о 13:57.

Відправлення з Бахмута о 14:45, прибуття до Харкова о 19:25.