Міжнародний економічний форум пройде у Харкові

11.08.2015 11:43 Суспільство
Фото: led.org.ua Фото: led.org.ua

4 вересня 2015 року відбудеться VII Міжнародний економічний форум "Інновації. Інвестиції. Харківські Ініціативи".

На форумі  "Інновації. Інвестиції. Харківські Ініціативи" зберуться топ-менеджмент країни для обговорення плану активних дій з реновації економіки України. Разом з Харківською обласною державною адміністрацією та Харківською обласною радою співорганізаторами Форуму виступають: Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України; проект Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні»; проект USAID «Програма розвитку державно-приватного партнерства»; міжнародна консалтингова компанія «PricewaterhouseCoopers»; міжнародна інвестиційна компанія «SigmaBleyzer»; Харківський регіональний центр з інвестицій та розвитку Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та багато інших українських і зарубіжних компаній, які підтримали проведення Форуму та запропонували своїх спікерів до його програми.

Ключові теми пленарних засідань і панельних дискусій Форуму: хід реалізації Стратегії сталого розвитку «Україна – 2020», досягнуті результати і план подальших дій з реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, стимулювання експорту та залучення інвестицій в економіку України, нові можливості державно-приватного партнерства, практичні кроки зі створення «електронного уряду», питання енергозбереження та розвитку нафтогазової галузі в Харківській області, створення ефективної системи виробництва і переробки сільськогосподарської продукції, інвестиційні проекти для фінансування Державним фондом регіонального розвитку, розвиток міжнародної інтеграції, підготовка до приватизації державних підприємств.

Спікерами Форуму виступають перші особи системи державного управління і органів місцевого самоврядування, топ-менеджери транснаціональних корпорацій і фінансових установ, провідні українські та зарубіжні експерти.

З програмою та умовами участі у VII Міжнародному економічному форумі "Інновації. Інвестиції. Харківські Ініціативи" можна ознайомитися на сайті www.led.org.ua; за додатковою інформацією звертайтеся до Оргкомітету Форуму: +38 (057) 702-11-33, 702-13-66, (095) 631-61-85,
E-mail: [email protected]

Роман Шупенко

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта