На майдані працювала "Чорна рота" з "Беркута" - Генпрокурор Махніцький

03.04.2014 08:31 Суспільство
http://www.newsfiber.com/ http://www.newsfiber.com/

Виконувач обов’язків Генерального прокурора України Олег Махніцький звітував про хід розслідування справи щодо розстрілу протестувальників на Майдані 20 лютого.

“Відпрацьовуються 9 осіб. Підозрюється ще ряд осіб. Три особи офіційно затримані слідчими, з шістьма ще проводяться слідчі дії і по них також буде прийнято процесуальне рішення. Це працівники спецроти “Беркута”, так званої “Чорної роти”, — повідомив О. Махніцький.

Також, за його словами, проводяться оперативні дії, спрямовані на затримання найближчим часом ще 4 осіб та встановлення і затримання інших причетних до розстрілу мирних громадян.

Читайте також: ЯНУКОВИЧ РОЗПОВІВ, ХТО ДАВ НАКАЗ СТРІЛЯТИ НА МАЙДАНІ ТА ПРО ВВІД ВІЙСЬК В УКРАЇНУ
                       РОЗСТРІЛ ЛЮДЕЙ У КИЄВІ. АВАКОВ РОЗПОВІВ ПРО "ТРЕТЮ СИЛУ"
                      СПИСОК ЗАГИБЛИХ НА ЄВРОМАЙДАНІ У КИЄВІ. ЗАГИНУЛО ТРОЄ ХАРКІВ'ЯН

В. о. Генпрокурора зазначив, що під час проведення оперативно-розшукових дій по затриманню підозрюваних були застосовані новітні криміналістичні методи слідства, а також негласні слідчі заходи.

Він додав, що вказаній спецроті видавалася автоматична та снайперська зброя, а підрозділ призначався для проведення спеціальних операцій.

Очільник відомства підкреслив, що наказ на вбивство людей віддавало вище керівництво держави.

“Верхньою ланкою, яка надавала наказ на вбивство громадян, був Президент, потім Адміністрація Президента, далі МВС, СБУ і так донизу, до самих виконавців. Це здобуто в ході розслідування”, — підкреслив виконувач обов’язків Генерального прокурора.
Олег Махніцький наголосив, що досудове розслідування за фактом вбивства мирних громадян фактично довелося починати з нуля, оскільки колишнє керівництво відомства знищило всі документи та замітало сліди.

Джерело: УНН
Автор: Администратор сайта