На окружній дорозі до першого вересня відремонтують три ділянки

08.08.2017 13:45 Суспільство
Фото: ХОДА Фото: ХОДА
Підготовчі до ремонту роботи почалися також на дорозі між Богодуховом і Краснокутськом.

«Цього року заплановано ремонт трьох ділянок: від Пісочина до Високого (в межах 2 км), Безлюдівка - Рогань (також близько 2 км) і в межах 5 км - ділянка між ринком «Лоск» і поворотом на Чугуїв (зараз ми почали роботи від екопарку до чугуївської розв'язки). Роботи на окружній ми закінчуємо до 1 вересня, якщо тільки не перешкодить погода», - розповів 8 серпня заступник начальника САД у Харківській області Сергій Пляка.

Сотні будинків Харкова до першого грудня обладнають тепловими лічильниками

«Відремонтувати аварійну ділянку від села Губарівка в бік Краснокутська - це було доручення голови облдержадміністрації Юлії Світличної. Тендер виграв сильний підрядник. Сьогодні - перший день підготовчих робіт. Там великий об'єм, більше 6 км. Відремонтуємо протягом серпня - вересня», - сказав заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області.

Також у регіоні триває поточний середній ремонт на дорогах Чугуїв - Мілове (асфальт укладають на ділянці від с. Шевченкове в бік Чугуївського району) та в Ізюмському напрямі (уклавши нижні шари в місті Ізюм, робочі просуваються в бік Харкова та із запланованих 10 км вже заасфальтували 4 км дороги). На дорозі Мерефа - Лозова - Павлоград заасфальтували 4,2 км із запланованої до ремонту ділянки в 7 км між селами Таранівка та Спасів Скит.

«Почалися роботи на дорозі Мерефа - Зміїв, вже фрезеруємо покриття, друга бригада заходить туди найближчими днями. Також почали фрезерувати та укладати асфальтобетонну суміш у місті Валки - на вул. Дідоренка. Тривають роботи між Близнюками та Барвінковим - вже укладено 1 км нового покриття та 1,5 км підготовлено. Тривають роботи на дорозі Фартушне - Цапівка - Гуринівка Золочівського району, там підготували основу, та з четверга почнеться укладання асфальту. Розпочато роботи на дорозі Харків - Вовчанськ - вже відфрезерували 2,6 км на ділянці протяжністю до 4 км. Розпочато роботи в Хорошевому Харківського району», - перерахував Сергій Пляка.

Він підкреслив, що в даний момент дорожники тільки набирають темп, користуючись сприятливою погодою.

Микола Мельник

Автор: Администратор сайта