На пляжах Харкова з'явиться більше рятувальників

На пляжах Харкова з'явиться більше рятувальників

Фото із соцмережі

Збільшити кількість рятувальних пунктів і самих рятувальників планують в цьому купальному сезоні в Харкові.

Таке доручення 19 липня дав перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов. Він зазначив, що нові співробітники рятувальної служби повинні приступити до роботи найближчим часом.

Начальник управління цивільного захисту Департаменту із взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту Олександр Пушкарьов повідомив, що збільшити число рятувальників стало необхідно, оскільки відпочиваючих стало значно більше.

Харків битиметься за право провести Євробачення-2017

За його словами, на Журавлівці в минулому році в день відпочивало 600-800 чоловік, а зараз - близько 3 тисяч. Така ж ситуація в Олексіївському лугопарку і на Основ'янській водоймі. Стихійне місце відпочинку утворилося на Жіхарі, а від нього до рятувального поста 900 метрів.

Також повідомляється, що в цьому році рятувальні пости встановлені, як зазвичай, у місцях масового купання людей - у Журавлівському і Жовтневого гідропарку, в Олексіївському лугопарку, а також на Основ'янській і Петренківській водоймах. Всього організовано сім постів, на яких чергують 42 рятувальники.

Микола Мельник