На ремонти у закладах освіти області направлять 400 мільйонів гривень

18.07.2018 16:32 Суспільство
Фото: Pushkinska.net Фото: Pushkinska.net
На ремонтні роботи в закладах освіти Харківської області з бюджетів усіх рівнів спрямовано близько 400 мільйонів гривень. До кінця літа ця цифра значно зросте. Про це 18 липня повідомив заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.

За його інформацією, з 1602 закладів освіти області до нового 2018/2019 навчального року підготовлені вже 1094 заклади. Серед них — загальноосвітні, позашкільні та дошкільні навчальні заклади. Ремонти в навчальних закладах тривають згідно з планом й будуть завершені 15 серпня.

Анатолій Бабічев також розповів, що вже цієї осені для забезпечення регулярного підвезення учнів та педагогічних працівників сільської місцевості на маршрути вийдуть 14 нових шкільних автобусів, що закуплені шляхом спільного фінансування з обласного та районних бюджетів.

«Цей рік стане особливим, адже стартує проект «Нова українська школа» — і не просто як пілотний проект по окремих школах, а всі першокласники та початкова школа будуть навчатися за новою концепцією. Це нове середовище, в якому діти зможуть дійсно комфортно навчатися. Тому область активно готується до початку нового навчального року», — підкреслив заступник голови ХОДА

У регіоні запланована низка заходів зі зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів. Зокрема, капітальний ремонт відкритих спортмайданчиків, оснащення 34-х навчальних кабінетів з природно-математичних дисциплін, забезпечення комп’ютерною технікою та мультимедійним обладнанням навчальних закладів 4 районів області та комунального закладу «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради».

«Триває робота зі створення у закладах загальної середньої освіти 15-ти ресурсних кімнат та 25-ти медіатек у 25 районах, 6 містах та 2 об’єднаних територіальних громадах. Плануємо також придбання тренажерів, спортивного інвентарю для 13 районів та 5 об’єднаних територіальних громад, а також облаштування безперешкодним доступом для осіб з інвалідністю до будівель 3-х закладів інтернатного типу», — розповів Анатолій Бабічев.

Микола Мельник