На упаковках молокопродуктів напишуть правду та розкладуть їх по різних полицях магазинів

27.09.2012 07:05 Суспільство
http://gazetavv.com http://gazetavv.com

- Поряд з традиційними молочними продуктами на полицях торгових мереж з’явилися дуже схожі з ними продукти, але які не мають відповідної харчової цінності.

При цьому такі продукти-імітатори реалізуються разом із звичайними молочними продуктами та мають схожі назви. Тому на упаковці буде міститися напис про вміст рослинних жирів розміром не менше, ніж 80% від назви самого продукту, - повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк, повідомляє сайт міністерства. 

Законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про молоко та молочні продукти» та інших законодавчих актів щодо посилення заходів боротьби з фальсифікацією молочних продуктів» ухвалили урядовці.

Відповідно до цього документу виробники молоковмісних продуктів будуть зобов’язані зазначати на упаковці, що в продукті використані рослинні жири.

- До цього часу вітчизняне законодавство дозволяло використовувати в молоковмісній продукції до 75% рослинних жирів. Проте з прийняттям цього законопроекту молоковмісні продукти, які містять рослинні жири, будуть відповідно маркуватися і реалізовуватися в торгівельних мережах з окремих полиць. Окрім того, згідно з документом, допустимий відсоток рослинних жирів буде зменшено до 50%. Така гранична межа вже діє в ЄС та Росії, - зауважив Міністр.

 

 

Автор: Администратор сайта