На Харківщині очікується до 18 градусів морозу

10.03.2021 14:15 Суспільство
Фото: poglyad.tv Фото: poglyad.tv

За прогнозами Харківського регіонального центру з гідрометеорології, цього тижня найхолодніше в області буде 12 березня.

Хоч на календарі вже і весна, проте погода на Харківщині ще доволі зимова. Винуватець усьому холодний фронт, що прийшов у наш регіон з північного сходу, з боку Карського моря. 11 березня вночі очікується до 14 градусів морозу, вдень до 0-5 градусів морозу.

Через пориви вітру на Харківщині синоптики оголосили жовтий рівень небезпеки

Найхолодніше, за прогнозами синоптиків, буде 12 березня. Вночі стовпчики термометрів у деяких районах області опустяться до 18 градусів морозу. Проте вже вдень температура повітря підніметься -3... +2 градусів.

– На деяких станціях може бути така температура за рахунок ясного неба, тобто вихолоджування буде нерівномірним. Іншими словами: ясне небо, більш холодніше, – пояснила «Слобідському краю» синоптик Харківського регіонального центру з гідрометеорології Тетяна Мисіна.

У наступні дні тижня повітря лише прогріватиметься. Так, 13 березня вночі очікується 2–7 градусів морозу, вдень 2–7 градусів тепла (щоправда, вночі помірний сніг). 14 березня – вночі від 4 градусів морозу до 1 градуса тепла, вдень до 9 градусів тепла. А 15 березня синоптики обіцяють до 10 градусів вищу нуля вдень.

Читайте також: Як за рік змінилися фінансові показники об’єднаних громад на Харківщині