Скільки абітурієнтів складатимуть ЗНО на Харківщині

Скільки абітурієнтів складатимуть ЗНО на Харківщині

Основна сесія тестування стартує 25 червня.

Як повідомив директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко, цьогоріч на Харківщині для участі в ЗНО зареєструвалися 22710 осіб. Із них учнів шкіл – 13250 (на 1416 учасників більше, ніж торік). В області, як і раніше, працюватимуть округи з центрами у містах Балаклія, Ізюм, Красноград, Куп’янськ, Лозова, Чугуїв, Харків. Кількість установ, де проходитиме ЗНО, – 107.

Основна сесія ЗНО розпочнеться 25 червня – тестуванням з математики. Завершиться 17 липня – тестуванням з хімії. Інформацію про результати з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 29 липня.

Додаткова сесія ЗНО запланована на 24 липня – 10 серпня, результати мають оприлюднити до 14 серпня. Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 15 червня, з інших предметів – 17 червня. Для тих, хто скористається можливістю визначення результатів пробного ЗНО за допомогою онлайн-сервісу, результати тестування з української мови і літератури буде оприлюднено до 21 червня, решти предметів – до 23 червня.

Процедура проведення ЗНО-2020 матиме певні вимоги. Зокрема, до пункту тестування будуть допущенні особи в захисних масках чи респіраторах – після проходження термометрії. На вході до кожного пункту тестування передбачать місця для оброблення рук антисептиком, а аудиторії регулярно провітрюватимуть. Крім того, у приміщенні чергуватиме медичний працівник.

На наступному тижні в ХОДА відбудеться селекторна нарада з організації та проведення ЗНО за участю правоохоронців, представників ДСНС, органів місцевого самоврядування тощо.

Читайте також: У громадах області готуються створити бізнес-інкубатори

Матерiaли по темі

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: