Новорічні заходи, які пропонують відвідати на Харківщині

16.12.2016 14:05 Суспільство
Фото із соцмережі Фото із соцмережі
Традиційно у місті Харків та області пройдуть відкриття новорічних ялинок.

У Харкові новорічні красуні порадують харків'ян та жителів області у Палаці студентів, а також у великій залі ХАТОБу, обласному організаційно-методичному театрально-культурному центрі та в декількох театрах.

Як повідомив начальник Управління культури та туризму ХОДА Олег Яцина, більше 5 тисяч дітей зможуть відвідати новорічні дійства, вистави, концерти та інші розважальні події у місті.

Так, на головній ялинці 29 грудня відбудеться святковий концерт для дітей. В першу чергу туди запросять дітей-сиріт, інвалідів, а також дітей воїнів АТО та переселенців. Також планується вручити малечі святкові новорічні подарунки.

За підтримки Управління культури та туризму ХОДА та ГО "Харків з нами" пройде фестиваль вертепів. Захід розпочнеться 13 січня о 14.00 на сходах Харківського театру опери та балету і біля пам'ятника Шевченку і триватиме два дні. У фестивалі братимуть участь колективи, зокрема, з районів області.

У новорічний та різдвяний період у місті пройдуть безліч виставок. Так, з 9 по 23 січня в приміщенні обласної художньої галереї "Слобожанщина" пройде обласна виставка художніх робіт на різдвяну тематику.

8 січня у Харківському художньому музеї пройде дитячий новорічний ранок для дітей воїнів АТО "Сяйво Віфлеємської зірки". А 13 січня у Харківському обласному організаційному-методичному центрі культури і мистецтв буде проходити цікава мистецька виставка ялинкових прикрас "Новорічне сяйво".

Крім того, новорічний настрій обіцяють і у районах області. Там планують відкрити ялинки 19 грудня, а також провести багато цікавих традиційних обрядів. Наприклад, у с. Сковородинівка (Золочівського району) 6-14 січня відбудеться Різдво в музеї Сковороди Г. С.  Працівники музею та всі охочі, одягнувши обрядове вбрання, пройдуться по вулицях села із веселими щедрівками та колядками.

Новорічний ярмарок відкриється в центрі Харкова

Олександр Ушаков

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта