Обласні медичні заклади стали доступнішими для пацієнтів

27.12.2017 10:39 Суспільство
Фото:pixabay.com Фото:pixabay.com

Майже всі вони обладнані пандусами для людей з інвалідністю.

За інформацією Управління охорони здоров’я ХОДА, сьогодні доступними для людей з інвалідністю є 86 будівель закладів охорони здоров’я обласного підпорядкування (або 98 %) та 101 будівля закладів охорони здоров’я міста Харків (або 86,3 %).

Щодо використання транспорту, максимально пристосованого для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, у тому числі тих, що використовуються закладами соціального захисту населення Харківської області, у Департаменті економіки та міжнародних відносин ХОДА повідомили, що на маршрутах громадського транспорту області курсує 51 автобус, максимально пристосований для перевезення осіб з інвалідністю.

Крім того, в області працюють відділення «Соціального таксі».

- Протягом року такі служби з’явились ще у чотирьох районах області. Усього по області така послуга функціонує в 11 територіальних центрах соціального обслуговування, - повідомила заступник директора Департаменту соціального захисту населення Тетяна Печура. - Послуги надаються близько 80 одиницями автотранспорту: 52 легкові, 12 мікроавтобусів, у тому числі 9 спеціальних автотранспортних засобів. З початку року транспортними послугами охоплено майже 1200 осіб.

Читайте також: Грип та ГРВІ в області: медики розповіли про темпи захворюваності

Тетяна Лісна