Останній призов до армії стартував сьогодні

01.10.2013 08:58 Суспільство
http://lenta-ua.net/ http://lenta-ua.net/
1 жовтня розпочався останній призов на строкову службу.

З 1 жовтня розпочнуть роботу призовні комісії з питань призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України, Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України та Державної спеціальної служби транспорту України, повідомляє УНН.

Як розповів перший заступник начальника Головного управління персоналу Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Броніслав Жуковський, останній призов громадян України на строкову військову службу у Збройних Силах України проходитиме зі зменшенням кількості призовників, порівняно з попереднім призовом, на 2500 осіб.

- Це зменшення пов’язане з реформуванням Збройних Сил України та переходом їх до комплектування винятково військовослужбовцями за контрактом, – розповів Броніслав Жуковський. - Протягом жовтня – листопада буде призвано та направлено у війська 10 800 осіб, у тому числі: до Збройних Сил України – 5 000, Внутрішніх військ МВС України – 4 800, Держспецтрансслужби – 1 000 чоловік.

Строковиками в першу чергу комплектуватимуться військові частини і підрозділи Повітряних Сил Збройних Сил України, які залучаються до несення бойового чергування з протиповітряної оборони, арсенали, бази і склади.

Формування команд молодого поповнення на збірних пунктах та їх відправку до військових частин заплановано провести у період з 7 жовтня до 22 листопада 2013 року. Наприкінці ж року передбачається призупинити призов громадян на строкову військову службу до лав Збройних Сил України, та до кінця 2014 року перейти до комплектування Збройних Сил військовослужбовцями за контрактом. Цього року кількість бажаючих проходити службу за контрактом - 8 тисяч осіб.

Нагадаємо, контрактників до Збройних сил України заманюватимуть житлом та безкоштовною вищою освітою.

Джерело: УНН
Автор: Администратор сайта