Паперові перепустки із зони АТО почнуть вилучати після 25 березня

13.03.2015 11:41 Суспільство
reporter.dn.ua reporter.dn.ua

З 25 березня почнуть вилучати паперові перепустки для відвідування зони АТО.

Про це повідомив керівник Державної прикордонної служби Віктор Назаренко. За його словами, 6 березня почався перехід на новий формат оформлення перепусток у зоні розмежування на сході.

"Ми зі Службою безпеки спільно створили єдину базу і продовжуємо її накопичувати, єдину електронну інформаційну базу тих осіб, яким видані паперові перепустки", - зазначив Віктор Назаренко. Він пояснив, що на даний момент практично всі люди, яким видали паперові пропуски, внесені в цю електронну базу.

"Ми цю інформацію подали вже на контрольні пости в'їзду і виїзду, а 10-го числа почали роботу з перевірки системи", - сказав Віктор Назаренко, додавши, що система активно і нормально працює.

"Ми плануємо десь з 25 березня вже почати, скажімо так, вилучати паперові пропуски", - зазначив він.

Віктор Назаренко повідомив, що люди, що вже мають електронну перепустку, на контрольному посту в'їзду і виїзду при пред'явленні паспорта будуть занесені в базу даних, і потім буде визначено, чи мають ці особи паперову перепустку в конкретний сектор, якого характеру така перепустка і на який термін.

Дії контролерів на постах будуть документуватися, щоб виключити можливий вплив на них.

За оцінкою Віктора Назаренка, на сьогоднішній день вже видано до 90 тис. перепусток. За його словами, кількість людей, що бажають отримати електронні перепустки, постійно зростає.

Джерело: УНІАН
Автор: Администратор сайта