Парад поліцейських пройшов у Харкові (ФОТО.ВІДЕО)

04.08.2016 12:32 Суспільство
фото Юлії Шматченко фото Юлії Шматченко
Першу річницю Дня Національної поліції України відзначили на площі Свободи.

4 серпня свій «день народження» відзначає Національна поліція України. Рік тому на майдані Свободи харьківські копи складали присягу на вірність українському народові. Тоді у Харкові працювали тільки піші та автопатрулі. Сьогодні ж у святковому параді взяли участь ще й кінна кавалерія, велопатруль, кінологи та КОРД.

 

Під час урочистостей лунали й автоматні черги — це спецпризначенці демонстрували, як вони зазвичай затримують небезпечних злочинців. 

 

- Ще рік тому про заходи на площі за участю спецпідрозділів поліції ми навіть говорити не могли. Сьогодні ми чули тренувальні вистріли - і це вже нікого не лякає, - зазначив під час урочистостей голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін.

Він зазначив, що Харківщина стала одним з перших осередків впровадження реформ. Наразі харківські правоохоронці проводять роботу з наближення до європейських стандартів. Девіз нової поліції - «Служити та захищати». Наразі у суспільства довіри до поліцейських набагато більше, ніж до їх попередників — міліціонерів.

Допомагають харківським правоохоронцям наблизитися до європейських стандартів їх колеги з країн ЄС.

- З кожним днем нашої співпраці ми більш чітко розуміємо, які реформи необхідні такому особливому регіону, як Харківська область, яка прилягає до російського кордону та зони АТО, - зазначив глава відділу з питань регіонального співробітництва Консультативної місії ЄС в Україні Удо Моллер. - Европейський Союз гарантує вам підтримку реформ у правоохоронній системі, разом ми досягнемо успіхів.

Більше фото дивіться тут.

Юлія Міронюк

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта