Переселенці з Донбасу обживають нові будинки та вже працюють на Харківщині

02.06.2014 06:00 Суспільство
http://www.depo.ua/ http://www.depo.ua/

У Харківській області підготовлено понад 60 об'єктів для проживання переселенців, у тому числі з Донецької та Луганської областей, які здатні прийняти до 2400 чоловік.

 Ці об'єкти розташовані у всіх районах області та у Харкові. Про це повідомив голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Балута.

Перші 95 переселенців зі Слов’янська 1 червня трьома автобусами приїхали до Харківської області. 

Розселяти перших переселенців із Слов’янська будуть в одному з дитячих таборів у Куп’янському районі. Людям пообіцяли притулок до того часу, поки ситуація на Донеччині не стабілізується. У свою чергу переселенці сподіваються, що повернуться додому вже найближчим часом.

Готові прийняти донеччан і в Ізюмському районі. За словами голови Ізюмської РДА Любові Шамрай, наразі для них підготовлено понад 150 місць.

«В основному, це окремі будинки у селах Ізюмського району. Там є всі необхідні для проживання умови – вода, газ, світло. Ми також готові допомогти і продуктами харчування», - обіцяє Любов Шамрай.

Голова району зазначає, що поки що переміщення людей є внутрішньосімейним – вони переїздять до родичів. Так, днями в одне із сіл Ізюмщини переїхала група переселенців зі Слов’янська у складі одного дорослого і 10 дітей.

«Мама, окрім своїх, привезла дітей своїх друзів, колег і знайомих. Влада району готова допомогти їм всім необхідним. Так, хлопчик-дев’ятикласник складатиме іспити у місцевому Навчально-виховному комплексі, а найстаршого – третьокурсника будівельного технікуму - вже влаштували на роботу», - розказала Любов Шамрай.

Джерело: сайт ХОДА
Автор: Администратор сайта