Півтори тисячі переселенців приїхало у Харків лише за минулий тиждень

12.08.2014 06:04 Суспільство
ua.comments.ua ua.comments.ua

Протягом останнього тижня на території міста Харкова та Харківської області зареєстрували місце проживання 1 тис. 327 осіб з Донецької (1049) та Луганської (278) областей.

Про це повідомила заступник начальника Головного управління Державної міграційної служби України в Харківській області Олена Чирик.

У той же час, за її словами, у зв'язку з від'їздом до Донецької і Луганської областей були зняті з реєстрації місця проживання 964 особи.

Читайте також: У ХАРКОВІ НЕ ВИСТАЧАЄ ЖИТЛА ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ. КОМЕНТАР РІЕЛТОРІВ
                      ХАРКІВСЬКИЙ ВІЙСЬКОВИЙ ШПИТАЛЬ ПРИЙНЯВ ПОНАД ТИСЯЧУ БІЙЦІВ НА ЛІКУВАННЯ (ВІДЕО)
                      АВТОБУС З БІЖЕНЦЯМИ З ЛУГАНЩИНИ ЗЛАМАВСЯ ПО ДОРОЗІ В ІЗЮМ

В цілому, за даними Олени Чирик, в обласне управління Державної міграційної служби у зв'язку з втратою паспорта громадянина України звернулося 33 людини; 400 громадянам вклеєні фотографії по досягненню відповідного віку.

Також Олена Чирик зазначила, що на «гарячу лінію" ГУ ДМС України в Харківській області звернулися 163 вимушені переселенці з АР Крим та м. Севастополь (76 чоловік), жителів Донецької і Луганської областей (87 осіб).

Довідка. Станом на 5 серпня в Реєстраційну єдину базу Харківської області було внесено 25 тис. 29 переселенців. Із загальної кількості прибулих в Харківську область в будинках для тимчасового проживання були розселені 10 тис. 268 осіб. Решта переселенців розмістилася самостійно у родичів, близьких і знайомих.

Джерело: сайт ХОДА
Автор: Администратор сайта