Почесне консульство Бразилії відкрилося в Харкові

Почесне консульство Бразилії відкрилося в Харкові

Фото: city.kharkov.ua

Відкриття Почесного консульства Бразилії в Харкові відбулося 22 вересня

У святковому заході взяла участь заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

"Я впевнена, що наші країни будуть співпрацювати в багатьох сферах: економіці, культурі, підприємництво. Сьогоднішнє відкриття консульства - це великий крок до більш тісних відносин між нашими країнами" - підкреслила Світлана Горбунова-Рубан, передає сайт Харківської міської ради.

Як зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Бразилія в Україні Освальдо Біато, у Харкова великий економічний і культурний потенціал.

«Це одне з найбільш значущих міст України, і зараз є всі умови для того, щоб розвивати наше співробітництво. Бразилія дуже зацікавлена у співпраці з Україною: тут дуже багато підприємств, добре розвинене сільське господарство. Все це представляє великий інтерес для Бразилії», - підкреслив Освальдо Біато. За словами посла, в найближчих планах країни - розширення співпраці в освітній сфері.

Почесний консул Федеративної Республіки Бразилія в Харкові Сергій Куцевляк зазначив, що Україна співпрацює з Бразилією близько 12 років, і тепер у Харківського регіону з'явиться більше можливостей для розширення співробітництва.

Почесне консульство Бразилії в Харкові розташовано за адресою: вул. Чайковського, 27.

Микола Мельник