Погода на Харківщині: сніг, ожеледиця та нульова температура

04.12.2012 07:48 Суспільство
http://www.spros-saratov.ru http://www.spros-saratov.ru

У більшості областей пройде сніг, на півночі місцями сильний, на півдні та сході з дощем. На дорогах ожеледиця.

Вітер південно-східний, південно-західний, північно-західний, 5-12, на заході 15-20 м / с, пише ТСН.

Температура знизиться на заході, півночі та в центрі вночі до 1-8 градусів морозу, вдень до 4 тепла-2 морозу, на півдні та сході вночі до 4 тепла -2 морозу, вдень 2-8 градусів тепла, на Харківщині близько 0, в Криму 8-11 градусів тепла.

У північних областях вночі без опадів, вдень сильний мокрий сніг пройде в Житомирській, Київській і Чернігівській областях. На дорогах ожеледиця. Температура знизиться вночі до 3-8 градусів морозу, вдень 0-4 морозу. Вітер південно-західний, південно-східний, 5-12 м / с.

У південних областях дощ, вночі з мокрим снігом, на дорогах місцями ожеледиця. Температура вночі знизиться до 4 градусів тепла-1 морозу, вдень 3-8 тепла, на крайньому півдні 9-11. Вітер південно-східний, південно-західний, північно-західний, 5-12 м / с.

У східних областях уночі дощ із мокрим снігом пройде в Донецькій і Луганській областях, вдень без опадів. На дорогах ожеледиця. Температура вночі знизиться до 4 градусів тепла-2 морозу, вдень 2-7 тепла, на Харківщині 1 градус тепла -1 морозу. Вітер північно-західний, південно-західний, 5-10 м / с.

У західних областях вночі та вдень невеликий мокрий сніг, на дорогах ожеледиця. Температура знизиться вночі до 0-5 градусів морозу, вдень 4 градуса морозу-2 тепла. Вітер південно-східний, південно-західний, 7-12, пориви 15-20 м / с.

У центральних областях вночі та вдень сніг. На дорогах ожеледиця. Температура знизиться вночі до 2-4 градусів морозу, вдень 0-4 градуси тепла. Вітер північно-західний, південно-західний, південно-східний, 5-12 м / с.

Джерело: ТСН
Автор: Менеджер сайта