Померла Маргарет Тетчер

08.04.2013 12:17 Суспільство
http://www.segodnya.ua/ http://www.segodnya.ua/

Колишній прем'єр-міністр Великобританії баронеса Маргарет Тетчер померла 8 квітня.

Вона займала пост прем'єр-міністра з 1979 по 1990 рік, за твердий характер її називали "залізною леді". У 2002 році вона пережила кілька серцевих нападів, повідомляють РИА-Новости. Маргарет Тетчер було 87 років.

"З великою гіркотою Марк і Керол Тетчер заявили, що їх мати баронеса Тетчер померла після удару цим ранком", - сказав представник екс-прем'єра лорд Тімоті Белл.

Тетчер, перша і єдина в історії Великобританії жінка-прем'єр (1979-1990 роки), в грудні була госпіталізована. Її оточення пізніше повідомило, що вона перенесла невелику операцію з видалення утворення в сечовому міхурі, яка пройшла успішно. Однак через вік 87-річна баронеса Тетчер залишалася під наглядом лікарів, 28 грудня її виписали з лікарні.

Тоді ЗМІ повідомили, що не дуже гарний стан здоров'я не дозволяє колишньому прем'єр-міністру з'являтися на публіці. В останні роки Тетчер кілька разів була госпіталізована. У 2012 році вона пропустила урочистий обід на Даунінг-стріт на честь 60-річного ювілею правління королеви, на якому були присутні нинішній і колишні прем'єри. Баронеса Тетчер не з'явилася і на вечорі в честь її 85-річчя два роки тому, також організованому офісом нинішнього прем'єра.

 

Джерело: РИА-Новости
Автор: Администратор сайта