Понад 160 порушників карантину виявили за тиждень у Харківській області

Понад  160 порушників  карантину виявили за тиждень у Харківській області

фото ukrinform.com

23 лютого в Головному управлінні Держпродспоживслужби у Харківській області повідомили, що за минулий тиждень на Харківщині перевірили більше 400 різних закладів: магазинів, ринків, салонів краси, кафе, аптек та інших на дотримання карантинних заходів.

За інформацією Управління, з 15 по 21 лютого фахівці перевірили 470 суб’єктів господарювання, на 163 (34,6 %) з них виявили порушення. Керівники та відповідальні особи цих закладів отримали 161 припис (пропозицію), також на відповідальних осіб склали 26 протоколів  про порушення санітарних норм і правил.

Пройшли перевірки 168 об’єктів торгівлі продовольчими товарами (окрім ринків), з них порушення виявили на 74 об’єктах. Також в області перевірили 26 агропродовольчих ринків, порушення зафіксували на трьох ринках. Перевіряли на Харківщині і  об’єкти непродовольчої торгівлі, порушення виявили на 49 зі 138.

Читайте також На Харківщині судитимуть поліцейських, які «повісили» злочин на невинну людину

Порушували карантин і у 10 з 35 перевірених закладів громадського харчування. Крім ринків та магазинів, Держпродспоживслужба також перевіряла перукарні та салони краси, карантинні заходи порушили 15 з 35 перевірених. Крім того, серед 28 перевірених аптек, ТРЦ, розважальних закладів порушення виявили на 5 об’єктах.

Також минулого тижня разом з органами Національної поліції перевіряли 148 об’єктів  щодо обмежень роботи закладів громадського харчування з організацією дозвілля стосовно заборони роботи після 22-ї ночі та до 7-ї години ранку, знайшли 17 порушників. Порушували минулого тижня і масковий режим, усього на громадян склали вісім протоколів.

З початку запровадження карантинних заходів у регіональному Управлінні перевірили 68 358 суб’єктів господарювання, за результатами цих перевірок надали 17 772 приписи (пропозиції) та оштрафували 1419 відповідальних осіб.    

Матерiaли по темі

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: