Понад двадцять тисяч жителів області захворіли на ГРВІ

26.10.2016 09:30 Суспільство
Фото із соцмережі Фото із соцмережі
На даний час в Харківській області, як і в цілому по Україні, віруси грипу виявлені не були.

Як повідомила в. о. начальника Управління охорони здоров’я ХОДА Галина Сіроштан, з початку епідсезону, який розпочався 3 жовтня, в регіоні на гострі респіраторні вірусні інфекції захворіли 20 тисяч 772 особи, з них майже 15 тисяч дітей до 17 років.

- Рівень захворюваності не перевищив пороговий в жодному районі та місті області, - зазначила Галина Сіроштан. – Летальні випадки з початку епідсезону-2016/17 не зареєстровані, - повідомила Галина Сіроштан.

Мінімальна зарплата в наступному році збільшиться вдвічі - Володимир Гройсман 

Також було зауважено, що на даний час в Харківській області, як і в цілому по Україні, віруси грипу виявлені не були. Проте, за даними Міністерства охорони здоров’я, очікується вірус грипу А(Н1N1), гонконгський грип і два нових віруси, які в 2015 році почали реєструватися на території Європи.

За інформацією головних лікарів, у закладах охорони здоров’я області створений незнижувальний запас противірусних препаратів, лікарських засобів для надання невідкладної допомоги хворим на грип, дезінфекційних засобів та засобів індивідуального захисту медперсоналу.

Директор ДУ «Харківський обласний лабораторний центр» МОЗ України Любов Махота зазначила, що вакцинація є єдиним ефективним методом проти грипу.

- У першу чергу щеплення повинні зробити працівники медичної сфери, вчителі, військові, вагітні, особи віком понад 50 років, а також пацієнти з хронічними захворюваннями. У поточному сезоні планується прищепити більше 58 тисяч осіб, - повідомила Любов Махота.

Микола Мельник

Автор: Администратор сайта