Послуга перенесення мобільного номера запрацює у 2014 році - Держпідприємництва

11.12.2013 11:22 Суспільство
http://kontrakty.ua/ http://kontrakty.ua/

Вже з липня 2014 для українців буде доступна послуга перенесення абонентського номера на мережах мобільних операторів.

Державна служба з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва погодила проект відповідного рішення. Про це повідомили в прес -службі Держпідприємництва.

Зазначені зміни передбачені проектом рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації "Про внесення зміни до пункту 2 рішення НКРЗІ від 25.04.2013 № 248".

Згідно з чинним рішенням НКРЗІ від 25.04.2013 № 248 оператори телекомунікацій забезпечують надання абонентам послуги по перенесенню абонентського номера та користування персональним номером, зокрема, на мережах рухомого (мобільного) зв'язки, з 20 грудня поточного року.

"Проте, під час виконання операторами телекомунікацій і адміністрацією центральної бази даних положень Технічних вимог до телекомунікаційних мереж України виникла необхідність врахування деяких організаційних і технічних особливостей технологічного процесу забезпечення надання послуг перенесення абонентського номера та користування персональним номером , що вимагають додаткового часу на їх реалізацію , а саме : вибір постачальників обладнання для ЦБД та операторів телекомунікацій; проведення заходів , необхідних для забезпечення його експлуатації , в тому числі , розробка проектної та технічної документації , постачання, монтаж устаткування і його тестування і т.д. " , - йдеться в повідомленні.

Автор: Администратор сайта