ПриватБанк пропонує дорогоцінні метали в якості інвестицій і подарунків

Promo
08.07.2019 11:08 Суспільство

У 2018 році клієнти банку придбали понад 131 кілограм золотих злитків провідних афінажних компаній світу

Золото та срібло, як найдавніші платіжні засоби у світі, щільно асоціюються з вічним багатством і достатком. Хоча в наш час це один з інвестиційних інструментів. Їх купують і продають так само, як і акції на фондовій біржі. Однак ціна на дорогоцінні метали не настільки мінлива, як на цінні папери, і може похвалитися стабільним зростанням. Зараз щорічно в середньому на 12 %. А за останні 20 років ціна збільшилася на 436 %. Саме тому золото та срібло розглядають як надійне джерело доходу. Українці цим вдало користуються, заробляючи на курсі.

Хто не готовий постійно слідкувати за котируванням металів, використовують золото та срібло, як засіб заощадження. Зливки та монети легко зберігати та транспортувати. Вони не ушкоджуються, постійно зростають у ціні, високоліквідні — тобто їх легко продати при необхідності. Зараз дорогоцінні метали можна без проблем купити у банках України.

 — За статистикою найбільшим попитом серед клієнтів користуються класичні 100-грамові зливки, що “вкладаються” в законодавчі обмеження інвестування в дорогоцінні метали у межах 150 тисяч гривень на день, і колекційні подарункові зливки від 1 грама до тройської унції, — розповідає керівник напрямку обслуговування індивідуальних VIP-клієнтів ПриватБанку у Харківській області Вікторія Глєбова. — Весь даний асортимент завжди доступний всім нашим клієнтам.

Золото та срібло — це ще і чудовий подарунок. Крім самих зливків, існує безліч тематичних монет, що приурочені до визначних дат або подій. Дні народження, ювілеї, закінчення школи або ВНЗ, весілля  — це привід подарувати оригінальний, статусний і коштовний у всіх сенсах дарунок. Крім художньої та грошової цінності, це ще і довгострокові інвестиції у майбутнє дітей, родичів, близьких людей.

ПриватБанк сьогодні пропонує золоті зливки банківського золота 999,9 проби від 1 до 100 грамів та срібні зливки 999 проби від 10 грамів до 1 кілограма. Крім того, великий асортимент подарункових срібних та позолочених монет Австралійського та Польського монетних дворів у презентабельній упаковці. Актуальні ціни можна дізнатися на сайті банку pb.ua/zoloto, за телефоном 3700 або безпосередньо у центрах продажу банку. У Харківській області центри продажу банківських металів знаходяться в обласному центрі за адресою: Харків, вул. Миколи Гоголя, 13; Харків, проспект Науки, 38; Харків, вул. Малом’ясницька, 2А; Харків, вул. Алчевських, 1; Харків, вул. Сумська, 110.

Нагадаємо, у 2018 році клієнти ПриватБанку придбали понад 131 кілограм золотих злитків провідних афінажних компаній світу.

Читайте також: ПриватБанк роздає півмільйона гривень дітям