ПриватБанком покерували маленькі фінансисти з усієї України

Promo
06.11.2018 14:50 Суспільство

Найуспішніші випускники бізнес-школи ЮніорБанку отримали пізнавальний подарунок – екскурсію до «серця» ПриватБанку у Дніпрі.

115 школярів з різних регіонів України відвідали головний офіс ПриватБанку. Маленьким розумникам провели захоплюючу екскурсію, показали всі куточки банку, познайомили з працівниками та керівниками фінансової установи.

Дітлахи побачили, як працює банк, протестувати новітні технології та змогли відчути себе банкірами. Їм показали не лише роботу звичних банкоматів і терміналів, але й найцікавішу банківську техніку, електронні прилади та познайомили з людьми, які обслуговують їх.

Банк – це величезний організм, кожна з частин якого має свої функції, завдання й таємниці. Топ-менеджери фінустанови розповіли юніорам про роботу своїх підрозділів, розкрили секрети та лайфхаки банківської справи та її працівників.

Діти познайомилися з людьми, які щодня вигадують електронні новинки для найбільш технологічного банку країни, а ще зі супергероями, які допомагають клієнтам вирішити всі їхні питання в онлайн-чаті. Напрямки малого та середнього бізнесу, роздрібного бізнесу, контактного центру – кожен із підрозділів мав чим зацікавити й потішити гостей. Для маленьких відвідувачів підготували не тільки насичену пізнавальну програму, але й безліч розваг, сюрпризів і подарунків.

Провести захоплюючий день у головному офісі ПриватБанку може кожен маленький українець. Для цього потрібно успішно закінчити навчання в бізнес-школі ЮніорБанку. Заняття в школі безкоштовні та проходять у цікавій ігровій формі. Зареєструватися можна на сайті або в будь-якому відділенні ПриватБанку.

Читайте також: Мінфін визначив лідера банківського ринку