Про нову розсилку повісток попередив харківський воєнком

09.08.2016 08:16 Суспільство
Фото: newsradio.com.ua/ Фото: newsradio.com.ua/
До кінця серпня кілька тисяч жителів Харківщини отримають повістки.

- Хочу запобігти появі різного роду чуток. Ні про яку підготовку до мобілізації мова не йде, - зазначив військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату полковник Юрій Калгушкін. - Ця робота - планова і проводиться з метою зміцнення обороноздатності країни. Ми будемо спілкуватися з потенційними воїнами-контрактниками, вивчати їх можливості і пропонувати добровільно піти в армію.

Також в Харківському обласному військкоматі відзначають, що у вересні з 600-ми військовозобов'язаними будуть проведені навчальні збори на одному з полігонів Чернігівщини  - передає сайт ХОДА.

- Ми викличемо в війська кілька сотень харків'ян всього на 10 діб. Всі вони на короткий час стануть воїнами двох окремих бригад Збройних сил України, де більшість з них колись служили. При цьому про якусь відправці в зону бойових дій не йдеться. Робиться це для вдосконалення їх професійних навичок. До того ж, хлопці отримають чергові звання військовослужбовців запасу, що є великою честю, - додав Юрій Калгушкін.

Микола Мельник

Автор: Администратор сайта