Прокурорський скандал на Харківщині розв'язав Віктор Шокін

01.09.2015 07:25 Суспільство
Фото: gp.gov.ua Фото: gp.gov.ua

Заступник прокурора області був звільнений за грубу поведінку в громадському місці, чим порушив правила прокурорської етики та загальноприйняті норми моралі.

Генеральний прокурор України Віктор Шокін своїм наказом від 31 серпня 2015 року звільнив із займаної посади за грубе порушення правил прокурорської етики, вчинення проступку, який порочить працівника прокуратури, заступника прокурора Харківської області Олега Кващука, - повідомляє "Ліга.Новини".

За результатами службової перевірки, проведеної за фактом публікації в мережі Інтернет відеозапису конфлікту, який мав місце 8 серпня 2015 року у клубі «Panorama Lounge» в м. Харкові, встановлено, що заступник прокурора Харківської області Олег Кващук, грубо порушуючи правила прокурорської етики та загальноприйняті норми моралі і поведінки, під час особистого конфлікту з відвідувачами закладу спровокував його загострення та завдав тілесні ушкодження громадянину. Своїм ганебним вчинком він скомпрометував звання працівника прокуратури, - зазначається на сайті Генеральної прокуратури України.

Відео взято з сайта "Лига.Новости".

Роман Шупенко

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта