Протягом тижня до тепла підключать всю Харківщину

Протягом тижня до тепла підключать всю Харківщину

Фото з соцмереж

10 жовтня розпочався запуск систем опалювання у місті Харків та області.

Починаючи із 10 жовтня по інформації Харківського обласного гідрометцентра, середньодобова температура буде не вище 6 градусів тепла, і з подальшим похолоданням.

Традиційно спочатку до тепла підключать лікувальні установи, потім школи і дитячі сади, інші об'єкти соціальної сфери.

 Так, сьогодні у закладах охорони здоров'я запустили 50% усіх котелень області. У закладах освіти - 39,6 % котелень.

- Щоб запустити систему опалення всієї соціальної сфери необхідно декілька днів. Я думаю, що сьогодні-завтра вся соціальна сфера буде запущена, - зазначив заступники голови Харківської обласної державної адміністрації Євгеній Шахненко.

Після цього тепло почнуть подавати в житлові будинки. В першу чергу опалення включать в будинках малої поверховості, пізніше - в багатоповерхових.

- У багатоповерхівках з централізованою системою, 10 жовтня теплові  мережі теж розпочали заходи щодо початку опалювального сезону, - зазначив Євгеній Шахненко. - Ці заходи можуть тривати від 2 до 14 днів, в залежності від кількості поверхів. Відповідно чим менше поверхів, тим швидше тепло з'явиться у квартирі.

За словами заступника голови ХОДА, на початок 20 чисел жовтня весь житловий фонд Харкова буде мати тепло. В містах області, де менша кількість населення і менше будинків, заходи опалювального сезону проходять зазвичай швидше - до п'яти днів.

Відомо, коли в Харкові увімкнуть тепло

Олександр Ушаков

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ