П'яних водіїв штрафуватимуть на десять тисяч гривень

П'яних водіїв штрафуватимуть на десять тисяч гривень

Президент Петро Порошенко схвалив підвищення штрафів за водіння п'яним.

Про це свідчить інформація на сторінці відповідного законопроекту № 4373 на сайті Верховної Ради України, - передає РБК-Україна.

За водіння в стані алкогольного, наркотичного або іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, передбачається штраф від 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (близько 10 200 гривень) і позбавлення права керування транспортними засобами на рік.

У чинній редакції Кодексу про адміністративні правопорушення за керування в нетверезому вигляді передбачено штраф 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3 400 гривень) і позбавлення права водіння на термін від 1 до 2 років, - повідомляє Lb.ua.

За вживання водієм алкоголю або наркотиків після ДТП або після того, як транспортний засіб був зупинений на вимогу поліцейського, до проведення медогляду, передбачається штраф у розмірі 1 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (20 400 гривень) і позбавлення права водіння на три роки або адміністративний арешт на 15 діб.

Автор: Менеджер сайта