Реконструкція на Південному вокзалі. Трамвайне коло планують розширити

16.01.2014 14:40 Суспільство
http://www.city.kharkov.ua/ http://www.city.kharkov.ua/

Трамвайне коло на Південному вокзалі реконструюють і доповнять ще одним кільцем.

Після реконструкції на розворотному колі трамваїв в районі Південного вокзалу буде три кільця, що дозволить оптимізувати графік руху електротранспорту. Про це сьогодні, 16 січня, повідомив заступник генерального директора КП «Міськелектротранссервіс» Олександр Укіс.

За його словами, пропускна здатність магістралі в районі Південного вокзалу вельми обмежена - і вулиця Червоноармійська, і Полтавський шлях приймають величезний потік автомобілів. Це викликає певні збої в графіку руху трамваїв.

- Для збільшення пропускної здатності ми плануємо реконструювати розворотне коло трамваїв на Південному вокзалі шляхом будівництва там ще одного - третього за рахунком - кільця. Це дозволить більш регулярно приймати трамваї і розподіляти їх по кільцях, - повідомив Олександр Укіс.

Він уточнив, що оскільки в центрі міста немає технологічних трамвайних ліній, на третьому кільці можна буде розміщувати несправний рухомий склад - ті вагони, у яких сталася несправність. Таким чином, основні лінії будуть звільнені для пасажирського руху.

Крім того, в поточному році підприємство буде вирішувати комплекс питань, пов'язаних з пуском ст. м. «Перемога». На період робіт з благоустрою території буде обладнаний тимчасовий розворот тролейбусів на Олексіївці, в районі супермаркету «Клас» на пр. Людвіка Свободи. Як зазначив заступник гендиректора підприємства, після пуску нової станції метрополітену рух тролейбусів №2 та №40 буде продовжено до Окружної дороги.

Автор: Администратор сайта