Рекордсмени із ЗНО отримали стипендії від Олександра Фельдмана

07.08.2018 12:12 Суспільство

Усього в Харківській області в цьому році максимальну кількість балів отримав 31 випускник — це найкращий в Україні і рекорд за всі роки проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Народний депутат України, засновник Міжнародного благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана» Олександр Фельдмана 6 серпня урочисто вручив харківським випускникам, що здали ЗНО на максимальні 200 балів, сертифікати на отримання премій Фонду (розмір премій — 5 тисяч гривень за кожен предмет). У заході також взяли участь голова ради засновників ПАТ «Концерн АВЕК і Ко» Борис Фельдман і директор МБФ «Фонд Олександра Фельдмана» Максим Водка.

Сертифікати від народного депутата в цей день отримали 27 випускників-відмінників, а ті, хто виїхав вступати в іноземні виші, отримали премії раніше. Всього в Харківській області в цьому році максимальну кількість балів отримав 31 випускник — це найкращий в Україні і рекорд за всі роки проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

— Підтримка талановитої молоді, яка, я впевнений, в майбутньому обов'язково скаже своє вагоме слово в науці і стане гордістю України на найвищому світовому рівні — це давня традиція нашого Фонду, що йде від однієї з його перших ініціатив — проекту «Інтелект Харкова». Мені дуже приємно бачити тут молодих людей, які прагнуть до знань і вже показали, що вони багато можуть, — зазначив народний депутат України Олександр Фельдман. — Ця премія — оцінка їх сьогоднішніх досягнень, подяка за старанне навчання і подяка батькам, без яких ці успіхи були б неможливі. Нехай вона стане тим імпульсом, який допоможе продовжувати вдосконалюватися, розкрити свій потенціал в тих галузях знань, які ви для себе вибрали. Ситуація зараз складна, перспективна молодь їде за кордон, але я сподіваюся, що ті знання і вміння, які ви отримаєте, ви повернете Харкову і своїй країні.
Нагадаємо, що на премії випускникам-відмінникам спрямована стипендія Олександра Фельдмана, яку він отримує як почесний харків'янин. Надалі вручення цих премій стане щорічним.

Згідно з результатами ЗНО, 200 балів з одного з предметів у Харківській області набрав 31 випускник (всього по Україні — 210), з них 5 — відразу з двох предметів (всього по Україні — 12).

Міжнародний благодійний фонд «Фонд Олександра Фельдмана», заснований 21 рік тому, є однією з найбільших в Україні благодійних організацій, серед основних цілей якої — підтримка талановитих дітей та молоді, розвиток освіти і культури, виховання молоді в дусі толерантності.