Розрахуватися за покупку без готівки та карток стало ще простіше

Promo
29.08.2018 10:45 Суспільство

ПриватБанк спростив процедуру підключення торговцям віртуальних POS-терміналів PrivatPayBot, через які можна приймати оплату товарів і послуг у безготівковій формі за допомогою популярних месенджерів Viber і Telegram.

Щоб почати користуватися віртуальним терміналом, тепер достатньо підключити бот в месенджері та зазначити в боті ЄДРПОУ/ІПН свого підприємства. Під час оплати за допомогою PrivatPayBot продавцеві потрібно зазначити суму до оплати, після чого бот автоматично створить і виведе на екран смартфона QR-код, що покупець відсканує своїм Privat24. Оплата товару через мобільний телефон відбувається миттєво, а результат оплати приходить продавцеві в PrivatPayBot.

Нагадаємо, у липні ПриватБанк запустив масштабну кампанію з розширення в Україні інфраструктури безконтактних QR-платежів. Як повідомив голова правління ПриватБанку Петр Крумханзл, активна реалізація проекту дасть можливість українцям оплачувати будь-які покупки смартфоном, навіть якщо у них немає із собою готівки та банківської картки.

Активне розширення мережі QR-еквайрингу вже цього року дозволить QR-платежам стати в Україні не менш популярними, ніж у Китаї, а торгівля та малий бізнес отримають найдоступніший інструмент приймання безготівкових платежів.

Читайте також: Як здійснити подорож у минуле Харкова