Рух транспорту по Академіка Павлова буде тимчасово обмежено

Рух транспорту по Академіка Павлова буде тимчасово обмежено

Рух транспорту по вулиці Академіка Павлова, на ділянці від в'їзду-виїзду з території автостанції по вулиці Академіка Павлова, 323-а до вулиці Тепличної, буде обмежено до 18:00 12 вересня.

Як повідомили в Департаменті інфраструктури, це пов'язано з роботами по реконструкції зливової каналізації на цій ділянці.

При цьому пропуск маршрутних транспортних засобів, автомобілів спеціальних оперативних служб і автомобілів громадян, що працюють у зазначеній зоні, організований по другорядній дорозі, уздовж кінотеатру «Познань».

Деякі правила реєстрації нерухомості змінилися в Україні

Також, з'їзд і заїзд транспорту з пр. Льва Ландау при русі від вул. Халтуріна в бік пр. Московського буде заборонений з 8:00 до 22:00 10 вересня. Це пов'язано з реконструкцією пр. Московського.

В цей же час буде частково обмежено рух по пр. Московському при русі від пр. Петра Григоренка в сторону вул. Енергетичної в районі вказаного з'їзду / заїзду.

На цей період рух автобусів буде організовано наступним чином:

№49е, 205е, 259е, 294е (при русі по пр. Льва Ландау від вул. Халтуріна в сторону вул. Морозова): пр. Льва Ландау (переїзд через міст) - з'їзд з пр. Льва Ландау справа на пр. Московський - розворот на перехресті пр. Московський - поліграфкомбінат в сторону вул. Енергетичної і далі за маршрутом;

№267е (при русі в сторону ТЦ «Барабашово»): пр. Московський - розворот на перехресті пр. Московський - вул. Енергетична - проїзд під шляхопроводом - справа заїзд на пр. Льва Ландау і далі по маршруту.

Також з 8:00 до 22:00 10 вересня рух тролейбуса №31 буде організовано наступним чином: розворотне коло «Північна Салтівка» - вул. Гвардійців Широнінців - пр. Ювілейний - пр. Льва Ландау - пр. Московський - Комунальний шляхопровід (ост. «Видавництво« Харків »).

Микола Мельник