Отруєння невідомими речовинами на селі - постраждалий розповів про деталі (ВІДЕО)

01.06.2016 11:57 Суспільство
Фото : із соцмережі Фото : із соцмережі
Біля дворів місцевих жителів розтеклася біла речовина з разючим запахом, через яку шестеро людей опинилися у лікарні.

Викид невідомої речовини стався у Сахновщинському районі. За словами жителів села Лебедівка, 28 травня близько 11 години дня у машині одного з місцевих підприємств стався витік шкідливої речовини невідомого походження.

Працівник цього товариства залишив поблизу домівок селян "КамАЗ" із цистерною. Потім з автомобіля почала витікати невідома речовина білого кольору. Прямо на вулицю, де розташовані будинки селян, вилилося близько тонни отрутохімікатів, а селом став розповсюджуватися їдкий запах.

Коли автомобіль переїхав на територію тракторної бригади, звідти витекло ще близько тонни невідомої рідини.  

Товариство, яке стало винуватцем події, не знайшло іншого способу, як загорнути все землею. Жителі говорять, що вся шкідлива хімія попливла піною по дорозі вздовж домівок та потрапила у місцевий ставок. Посилив ефект від викиду отрутохімікату дощ, який пішов зранку 29 травня.

-  Коли суміш опинилася біля наших дворів, ми викликали поліцію, службу МНС, екологів. - розповів "СК" очевидець Олександр. - Наступного дня мені та іще декільком людям стало погано, і сильний головний біль та печіння у горлі привели нас до лікарні.

З діагнозом "отруєння невідомими хімікатами" в лікарню госпіталізували шестеро селян. Також місцевим мешканцям надавалася амбулаторна медична допомога. На сьогоднішній день у лікарні перебувають двоє постраждалих, а четверо вже повернулося додому. Селяни впевнені, що їхнє отруєння пов'язане із цистерною, отрутохімікати якої розлилися по вулицях  напередодні.

За фактом забруднення земель речовинами, шкідливими для життя, поліція порушила кримінальну справу. Зараз проводяться експертизи та прокуратура Харківської області перевіряє інформацію про зберігання отрутохімікатів поблизу дитсадка.

Місцеві жителі зняли відео, де видно невідому речовину, яка розповсюдилася вулицями села.

 

Марина Проценко

Джерело: SLK
Автор: Менеджер сайта