Школярі з Прикарпаття стануть волонтерами Фельдман Екопарк

30.10.2018 10:27 Суспільство
Фото: Фельдман Екопарк Фото: Фельдман Екопарк

Діти із Самбора та інших міст Львівської області побували днями в Соціально-гуманітарному мультикомплексі, висловили бажання стати членами команди Фельдман Екопарк і розвивати його проекти у себе вдома.

На екскурсію до Харкова вони приїхали на запрошення народного депутата України Олександра Фельдмана, з яким познайомилися в Страсбурзі під час сайд-івенту «Розвиток Європейської парадигми «Людство і природа» в Україні». На думку парламентарія, українські політики повинні не закликами, а реальними діями формувати єдину націю, об'єднуючи підростаюче покоління зрозумілими і доступними добрими справами.

— Допомога дітям з особливими потребами, порятунок тварин, що потрапили в біду, збереження і повернення в природу рідкісних видів фауни — це те, чим займається наш мультикомплекс, наш фонд. І це те, що ми можемо запропонувати дітям в якості творчої роботи, що має сенс і цінність, — підкреслив Олександр Фельдман. — Принципи толерантності, гуманізму, солідарності лежать в основі проектів, які ми хочемо поширювати по всій країні через молодіжний волонтерський рух, і раді, що його ряди поповнили юні однодумці із Західної України.

Відзначимо, що гості з Прикарпаття вже були заочно знайомі з основними напрямками діяльності Соціально-гуманітарного мультикомплексу, а під час свого візиту змогли побачити все своїми очима і поспілкуватися з керівниками природоохоронних проектів. Вони також побували на виставі Театру дітей та тварин і встигли подружитися зі своїми харківськими ровесниками — юннатами, які займаються в Дитячій еколого-натуралістичній академії. Школярі вирішили разом поширювати ідеї Фельдман Екопарк і працювати над створенням його філій у різних регіонах України. Крім того, для юних галичан, більшість з яких вперше опинилася на Слобожанщині, провели пізнавальну екскурсію по її столиці: показали найкращий у світі пам'ятник Тарасу Шевченку, найбільшу в Європі площу Свободи, знаменитий театр «Березіль» та інші історичні пам'ятки Харкова.

Нагадаємо, що на початку жовтня в Страсбурзі на Парламентській асамблеї Ради Європи відбувся сайд-івент «Розвиток Європейської парадигми «Людство і природа» в Україні». На ньому народний депутат України Олександр Фельдман представив парламентаріям десяти європейських країн Соціально-гуманітарний мультикомплекс Фельдман Екопарк, який успішно працює в нашій країні вже 7 років. На його базі розроблені і успішно функціонують низка гуманітарних і природоохоронних проектів. Наймасштабніші з них: Центр психосоціальної реабілітації, Дитяча еколого-натуралістична академія, Центр порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин «Добрий будинок», Центр реабілітації кажанів. З 2018 року Фельдман Екопарк активно співпрацює зі Світовим відкритим фондом реабілітації та реінтродукції тварин (WOFARR).