Мертве немовля знайшли на аеродромі на Харківщині

19.10.2016 17:30 Суспільство
Фото з соцмереж Фото з соцмереж
Вже вдруге за цей місяць на Близнюківщині трагічні події шокують місцевих жителів.

Після раптової смерті дитини прямо у школі під час перерви ряд трагедій продовжився і на цьому тижні. 17 жовтня неподалік селища на території колишнього аеродрому правоохоронці знайшли тіло новонародженої дитини, закопане у землю в картонній валізі.

Як повідомили у відділі комунікації ГУНП у Харківській області, загиблого малюка шукали більше трьох місяців в рамках кримінального провадження, відкритого за статтею "Умисне вбивство матір'ю своєї новонародженої дитини". Адже під підозрою опинилася матір немовляти.

Ще в серпні близнюківці повідомили до місцевого відділу поліції, що 35-річна мати трьох неповнолітніх дітей не виконує своїх батьківських обов'язків.

- Правоохоронці приїхали додому до мешканки селища на перевірку, і під час опитування свідків, сусіди розповіли, що жінка з листопада 2015 року була вагітною, - розповіла старший інспектор Лозівського відділу  поліції ГУНП в Харківській області Анастасія Василевська. - Та на момент перевірки новонародженої дитини вдома не виявилося.

Жінка розповіла, що 28 червня вночі в неї почалися пологи, а оскільки на облік до лікарні вона не ставала, тому на допомогу покликала свого 27-річного співмешканця. Чоловік прийняв пологи, та, за словами жінки, дитина народилася вже мертвою. Тому чоловік заховав тіло новонародженого на аеродромі поблизу селища і зник.

- За словами жінки, її співмешканець поїхав на заробітки до Росії, а весь цей час слідчі намагалися встановити його місцезнаходження, - зазначила старший інспектор. - Та до цього часу чоловік не повернувся додому, а тільки він знав, де точно похована дитина.

А оскільки територія старого аеродрому дуже велика, правоохоронцям знадобилося близько трьох місяців, аби  відшукати немовля.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 117 (умисне вбивство матір'ю своєї новонародженої дитини) Кримінального кодексу України, санкція статті передбачає позбавлення волі на термін до п’яти років.

Зараз правоохоронці чекають результатів розтину, щоб дізнатися причину смерті дитини.

Олександр Ушаков

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта