Штраф за питну воду сплачуватимуть жителі Харківщини

01.08.2016 08:16 Суспільство
Фото з соцмереж Фото з соцмереж
Гостро постала проблема з питною водою на Близнюківщині. У селищі, де майже у кожного є свій город, який потрібно поливати, відтепер нові порядки.

Справа в тому, що полив городів потребує великої кількості води, а з централізованого водопостачання це неможливо, адже тоді до багатоквартирок вона просто не доходить. Та й придатної для пиття води у районі не так багато.

Тож, щоб забезпечити безперебійне водопостачання багатоквартирного житлового фонду селища, Близнюківська селищна рада прийняла рішення від 1.07.2016 року No 234-VІІ «Про вжиття заходів щодо запобігання нераціональному використанню води з комунальної водопровідної мережі смт Близнюки».

Отже, з 1 липня до 1 вересня 2016 року дозволяється здійснювати полив городів на присадибних ділянках водою із комунальної водопровідної мережі в смт Близнюки лише з 00:00 до 4:00.

У разі встановлення факту використання води з комунальної водопровідної мережі для поливу городів у період з 4:00 до 00:00, водопостачальним підприємством ТОВ Близнюківський «Райсількомунгосп» за поточний місяць відповідному абоненту буде нараховано трикратний розмір вартості 1 м3 води.

Олександр Ушаков

Джерело: SLK
Автор: Менеджер сайта