Силові структури Харківщини переходять на посилений режим несення служби

18.11.2015 10:35 Суспільство
Фото: rbc.ua Фото: rbc.ua
Про це повідомив голова ХОДА Ігор Райнін за підсумками службової наради, що відбулася 17 листопада в обладміністрації.

У ході наради з питань забезпечення правопорядку та безпеки в регіоні обговорили заходи, які будуть прийматися в області у зв'язку з активізацією бойових дій на Донбасі. Зокрема учасники наради відзначили, що рівень терористичної загрози в Харківській області підвищився через загострення ситуації в зоні АТО, а також у зв'язку з терактами, які відбулися в Європі.

«У зоні АТО поновилися обстріли, є постраждалі як серед військових, так і серед мирного населення. Ми маємо інформацію і про активізацію диверсійної діяльності на території Харківської області. Тому я дав доручення всім відповідальним за безпеку регіону службам розробити план додаткових заходів щодо збереження стабільності в регіоні», - повідомив Ігор Райнін.

Керівник обладміністрації пояснив: у першу чергу буде забезпечена посилена охорона стратегічних об'єктів енергетики та транспортної системи - метрополітену, аеропорту, залізничних вокзалів та автостанцій, мостів тощо. Крім того, особливу увагу приділятимуть діяльності вузів, у яких навчаються іноземні студенти.

«Оскільки мова йде про безпеку жителів Харківської області, ми хочемо скоротити ризики до мінімуму», - підкреслив Ігор Райнін.

Микола Мірошник

Автор: Администратор сайта