Сніжана Єгорова розповіла у Харкові, чому вона проти бабусь (ФОТО)

10.12.2012 13:07 Суспільство
Фото Віктора Кочетова Фото Віктора Кочетова
Презентацію проекту по боротьбі з правцем провели Pampers і Unicef у Харкові.

З метою допомоги хворим на правець дітям із нерозвинених країн, Pampers&Unicef протягом грудня-січня збиратимуть кошти на придбання вакцини. У рамках програми “1 упаковка = 1 вакцина”Pampers передасть гроші за кожну придбану упаковку підгузок, завантажену фотографія до фотомозаїки Pampers&Unicef у соціальних мережах (FB, VK, OK), запрошення друга взяти участь у фотомозаїці.


Благодійники вже четвертий рік поспіль працюють над подоланням хвороби. Так, сьогодні Pampers&Unicef підтримують вакцинацію у 24 країнах світу: Афганістані, Анголі, Камбоджі, Камеруні, Ефіопії, Індонезії тощо. За чотири роки спільними зусиллями правець був ліквідований в Уганді, Майанмарі, Гані, Ліберії, Гвінеї-Бісау, Тимор-Лешті, Сенегалі та Буркіна-Фасо.

БІЛЬШЕ ФОТО З ВІЗИТУ VIP МАТУСЬ ДО ХАРКОВА ДИВІТЬСЯ ТУТ

У проекті Pampers&Unicef взяли участь телеведуча Сніжана Єгорова, журналіст Марічка Падалко та олімпійська чемпіонка Яна Клочкова. Зіркові мами, які на трьох мають дев'ятьох дітей, не лише розповіли про благодійну акцію, але й поділилися секретами виховання дітей. 

Так, на думку Яни Клочкової, немовлят віком до півроку треба вчити пірнати, Сніжана Єгорова впевнена, що допомагати у вихованні дітей має не бабуся, а няня, а Марічка Падалко закликала молодих мам щодня виділяти по дві години тільки для себе.


Зірки відповіли на всі питання запрошених мам, а також провели майстер-клас із виготовлення родинного оберегу — ляльки-мотанки. Приємним сюрпризом для всіх мам, які прийшли на презентацію проекту, стали подарункові упаковки підгузок, а для багатодітних родин — запас підгузок на півроку.

Ірина Гудзь

Джерело: SLK
Автор: Менеджер сайта