США залишаються для нашої держави другом і стратегічним партнером - Фельдман

09.12.2015 12:41 Суспільство

З 4 по 11 грудня в США працює делегація Українського єврейського комітету на чолі з народним депутатом Олександром Фельдманом.

«Мета нашого візиту - зміцнити відносини між Україною та США, вибудувати план подальших заходів та поінформувати наших друзів про ситуацію в Україні», - зазначив Олександр Фельдман.

Парламентарій зокрема зустрівся з президентом Всесвітнього єврейського конгресу Рональдом Лаудером, головою Світового міжконфесійної ради «Релігії за мир» Вільямом Вендлі, главою Католицької церкви Америки кардиналом Тімоті Доланом, конгресменом, членом Комітету у закордонних справах Тедом Дойчем, впливовим американським інвестором Майклом Стейнхардтом.

«Нам необхідно вибудовування продуктивної взаємодії України та США на рівні інститутів громадянського суспільства та міжконфесійного діалогу, - підкреслив Олександр Фельдман, коментуючи зустрічі, що вже відбулися. - Ми бачимо зацікавленість американських партнерів в отриманні максимально докладної інформації про ситуацію в нашій країні «з перших вуст» і готовність допомагати всіма доступними їм способами».

За словами політика, для США ключовими питаннями підтримки України є зараз збереження міжнародних санкцій, надання допомоги в рамках оборонного бюджету Сполучених Штатів, кредитування в рамках співпраці з МВФ і американським урядом.

«Крім усього іншого, ми дуже сподіваємося на допомогу в справі звільнення захоплених терористами українських заручників і незаконно утримуваних громадян України», - підкреслив політик.

За його словами, поїздка показала, що «Америка для України - справжній друг і партнер, на якого можна розраховувати у важку хвилину».

Микола Мірошник

Автор: Администратор сайта