У Добкіна підготують обласний реєстр місць видалення відходів

13.12.2013 15:52 Суспільство
http://uralpolit.ru/ http://uralpolit.ru/

Такий реєстр не оновлювався з 2004 року.

Як сьогодні повідомив в ході селекторної наради перший заступник директора Департаменту екології та природних ресурсів ХОДА Михайло Кушнерський, в листопаді 2013 року було ліквідовано близько 200 несанкціонованих звалищ ТПВ, вивезено на полігони більше 2 тис. куб. м сміття.

Державна екологічна інспекція в Харківській області посилила контроль за дотриманням порядку. Так, в листопаді поточного року проведено 104 перевірки у сфері поводження з відходами, за виявленими порушеннями складено 130 протоколів про притягнення до адміністративної відповідальності на суму більше 40 тис. грн.

- У 2014 році Департаментом екології будуть проведені роботи з підготовки обласного реєстру місць видалення відходів, який не оновлювався з 2004 року. У зв'язку з цим райдержадміністраціям та містам обласного значення необхідно надати паспорти на полігони та санкціоновані звалища ТПВ. Для поліпшення ситуації, що склалася, необхідно зосередити зусилля на продовженні створення сучасної системи управління відходами в області, яка забезпечила б контроль за перевезенням та утилізацією відходів, рекультивації звалищ, які вичерпали свій ресурс, введенні системи роздільного збору відходів та будівництві комплексів з переробки ТПВ у Дергачах, Люботині і Богодухові, – заявив Михайло Кушнерський.

Джерело: ХОДА
Автор: Администратор сайта