У Харківському метро розповіли про ціни за проїзд

28.02.2017 13:11 Суспільство
Фото: Тетяна Лісна Фото: Тетяна Лісна
Із першого березня вартість квитка в харківській підземці залишається на рівні 3 гривень.

У  КП «Харківський метрополітен» спростували чутки про те, що з першого березня тариф зросте до 4 гривень.

- Ціна залишається старою. Так, у вагонах метро з’явилися повідомлення про необхідність підняття тарифу, але без конкретної дати будь-яких змін. Мають пройти обговорення в Харківській міській раді, прийняті відповідні рішення. Поки конкретної дати, коли зміниться тариф на проїзд у метрополітені нема, - повідомив «СК» спеціаліст зі зв’язків із громадськістю та пресою КП «Харківський метрополітен» В’ячеслав Хитрін.

Він також додав, що помиляється той, хто вважає, що якщо поповнить заздалегідь картку метро на велику суму, наприклад, у 100-200 гривень, то зекономить, адже гроші зніматимуться за старою ціною, хоч діятиме нова.

-  Так не вийде. Система зніматиме гроші за новим тарифом, а не за старим. Хіба що діятиме якась акція, чи виникнуть відповідні технічні зміни, - попередив В’ячеслав Хитрін.

Нагадаємо, на початку лютого проїзд в наземному пасажирському автотранспорті Харкова подорожчав у середньому на одну гривню. Тепер, залежно від маршруту, мінімальна вартість становить 3 грн 25 коп., максимальна - 6 грн 50 коп.

Тетяна Лісна

Джерело: SLK
Автор: Менеджер сайта