У Харківському аеропорті - група незвичайних гостей (ФОТО)

01.06.2013 17:12 Суспільство
Фото Ірини Гудзь Фото Ірини Гудзь

До Дня захисту дітей Міндоходів Харківщини показало дітям повсякденну працю прикордонників та митників у аеропорті.

1 червня у Харківському аеропорті школярам області показали, як працює митний пост «Харків-Аеропорт». Діти на власні очі побачили, як працюють співробітники митниці у залі прибуття, у тому числі під час проходження туристами «зеленого» та «червоного» коридорів.

Школярам показали, як на наявність заборонених предметів та речовин перевіряється багаж і навіть запропонували протестувати свої речі. А от вихователям-жінкам, які приїхали до аеропорту разом із дітьми, до смаку припав пристрій, який за лічені секунди видає у відсотках склад ювелірних виробів.

Так, поклавши обручки у прибор, можна дізнатися скільки вона насправді містить золота, срібла, домішок та чи відповідає своїй пробі.

 

А от дітей вразила найбільше робота кінологічної служби. Спеціально навчені вівчарка та лабрадор показали, як серед купи валіз можна виявити ту, де міститься зброя чи наркотики.

Завершилася ж екскурсія аеропортом безумовно найцікавішим – оглядом літаків та вертольотів. Більшість дітей ще жодного разу не були за кордоном і не літали на літаку, тому побачити та сфотографуватися біля такого «велетня» для всіх стало справжнім подарунком.

- Я ще не бачив так близько літак. Лише у небі. Мрію поїхати до Єгипту, а коли виросту, хочу стати льотчиком, - розповів дев’ятирічний Богдан.

- Побачити літак – це, мабуть, мрія кожної дитини. Ті хто ще не був в аеропорту та не літав, обов’язково у майбутньому стануть пасажирами аерофлоту, - сказав в. о. начальника Харківської митниці Міндоходів Олег Орлов. – Дітям треба показувати лише краще, привчати до гарного і позитивного, а наш харківський аеропорт якраз є саме таким.

Ірина Гудзь

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта