У Харкові перестануть хлорувати воду

23.02.2017 13:45 Суспільство
Фото із соцмережі Фото із соцмережі
Насосні станції КП «Харківводоканал» переведуть на застосування гіпохлориту натрію замість газоподібного хлору.

Про це 23 лютого на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомив перший заступник генерального директора КП «Харківводоканал» Олександр Коваленко.

«Метод хлорування води має недоліки. Зокрема, хлор зберігається в балонах, і якщо з ними щось трапиться, може відбутися викид небезпечного газу. Гіпохлорит - це рідина, яка безпечна для здоров'я людини. І першим об'єктом, де він буде застосований, стане насосна станція № 25 в районі іподрому, в центральній частині міста. Пізніше ми маємо намір відмовитися від застосування хлору на всіх насосних станціях і перейти на безпечний гіпохлорит. Це важливий захід, для цього буде розроблений проект, закуплені нові ємності і дозатори», - повідомив Олександр Коваленко.

Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов дав доручення розробити графік переводу насосних станцій підприємства на новий спосіб обробки води.

Також Ігор Терехов повідомив, що для безпеки людей з міського бюджету були виділені кошти на переоснащення міських очисних споруд водовідведення № 1 і 2 з установкою автоматизованого комплексу виявлення загрози надзвичайної ситуації та локальної системи оповіщення. Зараз завершуються пусконалагоджувальні роботи.

Микола Мельник

Автор: Администратор сайта